Kredyt hipoteczny

Zakup nieruchomości jest wyjątkowym wydarzeniem. Połączony z finansowaniem go kredytem hipotecznym jest poważnym i budzącym emocje etapem w życiu człowieka. Najczęściej podjęta dziś decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego wiąże Was z bankiem na 30 kolejnych lat. Warto zatem w sposób szczególny się do niej przygotować. Doradcy K2 Finance przeanalizują Wasze potrzeby i dobiorą optymalną ofertę kredytową. Przyglądamy się bowiem uważnie wszystkim elementom ofert bankowych, dokonujemy ich analizy porównawczej, jasno obrazując wszystkie opłaty. Znaczenie mają nie tylko prowizja i oprocentowanie, ale również takie elementy jak ubezpieczenia, kurs wypłaty kredytu, odpłatne prowadzenie konta, opłata za wcześniejszą spłatę. Wybieramy bezpieczne rozwiązanie, które minimalizuje koszty, a jednocześnie daje Wam najwięcej korzyści.

Z niezależnymi doradcami K2 Finance możecie:
- zaoszczędzić czas – analiza ofert 22 czołowych banków w jednym miejscu. Najczęściej polecamy złożenie wniosków kredytowych do 2-3 banków. Wszystkie związane z tym formalności realizujemy podczas jednego spotkania.
- zwiększyć bezpieczeństwo transakcji – przed podpisaniem umowy przedwstępnej, zachęcamy do sprawdzenia możliwość uzyskania kredytu. Zobowiązanie do zakupu nieruchomości wiąże się bowiem z wpłatą zadatku, który wynosi około 10% jego wartości. Doradcy K2 Finance sprawdzą Waszą zdolność kredytową i wskażą, jakie inne kroki należy podjąć, by transakcja doszła do skutku.
- uzyskać rzetelną informację o aktualnej ofercie kredytowej - szczegółowo analizujemy warunki ofert bankowych.
- wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb i możliwości.

Ofertę doradztwa i pośrednictwa w zakresie kredytów hipotecznych kierujemy przede wszystkim do klientów z Warszawy i okolic.

Zapraszamy do kontaktu z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .     
     
     
© 2015, K2 Finance, Wszystkie prawa zastrzeżone | Warszawa, ul. Złota 59 • tel: +48 22 828 24 36