Kredyt refinansowy

Jeśli rata Waszego dotychczasowego kredytu jest zbyt wysoka, zachęcamy do kontaktu z doradcą K2 Finance. Po szczegółowej analizie Waszej sytuacji, wskażemy czy i na jakich zasadach refinansowanie kredytu będzie korzystne. Nasi doradcy biorą pod uwagę wszystkie elementy zarówno posiadanego obecnie, jak i proponowanego kredytu.

Z niezależnymi doradcami K2 Finance możecie:

- zaoszczędzić czas – analiza ofert 22 czołowych banków w jednym miejscu. Najczęściej polecamy złożenie wniosków kredytowych do 2-3 banków. Wszystkie związane z tym formalności realizujemy podczas jednego spotkania.

- zwiększyć bezpieczeństwo transakcji – przed podpisaniem umowy przedwstępnej, zachęcamy do sprawdzenia możliwość uzyskania kredytu. Zobowiązanie do zakupu nieruchomości wiąże się bowiem z wpłatą zadatku, który wynosi około 10% jego wartości. Doradcy K2 Finance sprawdzą Waszą zdolność kredytową i wskażą, jakie inne kroki należy podjąć, by transakcja doszła do skutku.

- uzyskać rzetelną informację o aktualnej ofercie kredytowej - szczegółowo analizujemy warunki ofert bankowych.

- wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb i możliwości.

Zapraszamy do kontaktu z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .     
     
     
© 2015, K2 Finance, Wszystkie prawa zastrzeżone | Warszawa, ul. Złota 59 • tel: +48 22 828 24 36