Witamy

K2 Finance powstało z myślą o ludziach, którzy szukają sposobu na sfinansowanie swoich marzeń oraz zabezpieczenia przyszłości. Nasza praca, doświadczenie i zaangażowanie mają na celu pomóc Wam w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, konstruując ofertę skrojoną na miarę Waszych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, jakim obdarzacie nas zaufaniem, decydując się na nasze doradztwo.

Niezależni Doradcy
Jesteśmy firmą niezależną kapitałowo od instytucji finansowych, co gwarantuje Państwu obiektywizm w przedstawianych ofertach.

Pełna oferta
Korzystając z naszego doradztwa możecie być pewni, że przedstawione zostaną Państwu wszystkie warte rozpatrzenia aktualne oferty. Możemy Państwu zaproponować kredyty, jak i inne usługi finansowe w 26 czołowych bankach w Polsce, firmach leasingowych oraz ubezpieczycieli.

Bezpłatne Doradztwo
Nasze usługi nie wiążą się dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami, a warunki wynegocjowane za naszym pośrednictwem są często lepsze niż bezpośrednio otrzymane w banku.

Bezpieczeństwo
Wybieramy dla naszych Klientów bezpieczne rozwiązania. Minimalizujemy ryzyko i negatywne emocje związane z procesem kredytowym. W razie potrzeby, składamy wnioski do kilku banków, by nasi Klienci mieli swobodny wybór najlepszej oferty.

Oszczędność czasu
Na obsługę Waszych wniosków poświęcamy tyle czasu, ile jest konieczne - to nasza praca. Wy możecie oddawać się swoim zajęciom.


Zapraszamy do kontaktu z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

 

Dodatkowe informacje     
     
     
© 2015, K2 Finance, Wszystkie prawa zastrzeżone | Warszawa, ul. Złota 59 • tel: +48 22 828 24 36