Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest dla osób chcących uporządkować swoje zobowiązania kredytowe, uprościć sposób zarządzania, a przede wszystkich znacznie zmniejszyć comiesięczne obciążenia z nimi związane. Doradca kredytowy K2 Finance szczegółowo i kompleksowo przeanalizuje Waszą historię kredytową, bieżące zobowiązania i doradzi optymalny sposób ich konsolidacji. Czyli połączenia w jeden, łatwiejszy do spłacania kredyt. Proces uzyskania kredytu konsolidacyjnego jest skomplikowany, gdyż dotyczy często kilku lub kilkunastu kredytów, które mają podlegać scaleniu. Tym bardziej pomoc doświadczonego doradcy, który w sposób przemyślany uporządkuje wszystkie działania w tym kierunku, jest niezmiernie istotna.

Z niezależnymi doradcami K2 Finance możecie:

- zaoszczędzić czas – analiza ofert 22 czołowych banków w jednym miejscu. Najczęściej polecamy złożenie wniosków kredytowych do 2-3 banków. Wszystkie związane z tym formalności realizujemy podczas jednego spotkania.

- zwiększyć bezpieczeństwo transakcji – przed podpisaniem umowy przedwstępnej, zachęcamy do sprawdzenia możliwość uzyskania kredytu. Zobowiązanie do zakupu nieruchomości wiąże się bowiem z wpłatą zadatku, który wynosi około 10% jego wartości. Doradcy K2 Finance sprawdzą Waszą zdolność kredytową i wskażą, jakie inne kroki należy podjąć, by transakcja doszła do skutku.

- uzyskać rzetelną informację o aktualnej ofercie kredytowej - szczegółowo analizujemy warunki ofert bankowych.

- wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb i możliwości.

Zapraszamy do kontaktu z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .     
     
     
© 2015, K2 Finance, Wszystkie prawa zastrzeżone | Warszawa, ul. Złota 59 • tel: +48 22 828 24 36